HAKKIMIZDA

Şirketimiz ilk olarak, 2021 yılında İnşaat Mühendisi Gökhan Çakmak tarafından Silivri’ de kurulmuştur. İlk işleri, Yapısal Deprem Mühendisliği alanında yapıların dinamik analizleri üzerine olmuştur.

GK Han yapı olarak, malzeme ve tekniği en iyi şekilde bir araya getiren, yapıların plan, proje, yapım ve denetlenmesiyle uğraşan, yeni teknolojiye ve sürekli gelişime açık bir firmayız. Sektör içerisinde, binaların doğrusal olmayan (non lineer) analizleri üzerine yapılan çalışmalar ile çok sayıda güvenli ve sağlam yapıların projelerine imza attık. Deprem mühendisliği ve zemin mekaniği üzerine edindiğimiz bu tecrübe ile yaklaşık 70 000 m2 villa ve apartman projelerinin, mimari projelerini çizdik. Bu sayede, sağlam taşıyıcı sistemli, geniş ferah alanlı yapıları sektörümüze kazandırdık. GK Han yapı olarak, sürdürülebilir, kullanışlı projelere imza atmaktayız. Her zaman güvenilirlik çizgimizi bozmadan projelerimizi devam ettirmekteyiz. Geniş malzeme yelpazemizle, müşteri ihtiyaç ve bakış açısına göre en mantıklı ve gerçekçi tasarım uygulamasının yapılmasını hedefliyoruz. Bu doğrultuda bina dış görünüşünden, parsel içerisindeki peyzajdan, kent planlamasındaki siluete kadar bir bütün oluşturmayı hedef edindik.

Çizip uyguladığımız her projenin, efektif olması ve uzun yıllar ilk günkü memnuniyetle kullanılmasına, örnek teşkil etmesine özen gösteriyoruz. Başta ülkemiz olmak üzere, her daim tüm dünyada da örnek olmaya devam edeceğiz.

DEĞERLERİMİZ

Misyonumuz

Yeni bir gelecek için, insanların hayatlarını ve yaşam alanlarının kalitelerini artırarak toplumsal refaha, benzersiz plan, proje ve yenilikçi yapılarımızla katkıda bulunmak.

Vizyonumuz

Dünyada önde gelen, kalite standartlarını ilk günkü gibi koruyan bir inşaat firması olmak.